Donderdag 27 maart t/m zaterdag 29 maart organiseren wij de modedagen, van harte welkom!
De lente is in volle gang en dat vieren we graag samen met jou! Op donderdag 27, vrijdag 28 en zaterdag 29 maart 2025 organiseren we onze Modedagen. Tijdens deze dagen presenteren we met trots onze nieuwste voorjaarscollectie vol frisse kleuren, luchtige stoffen en stijlvolle looks voor dames en heren.


MODEFLITSEN
Elke middag kun je genieten van modeflitsen in de winkel! Twee mannequins flaneren door de winkel en laten je de nieuwste damestrends en mooiste combinaties zien, zodat je volop inspiratie krijgt voor jouw voorjaarsgarderobe.
Doe ideeën op, voel en ervaar de stoffen en bekijk verschillende combinatiemogelijkheden. Zo ben je goed op de hoogte van de nieuwste modetrends van 2025.


HAPJES & DRANKJES
We maken er gezellige dagen van. Kom langs en geniet van heerlijke hapjes, een lekker drankje en een goede kop koffie terwijl de nieuwste mode wordt gepresenteerd. Laat je inspireren en adviseren door ons team!.


NIEUWE COLLECTIES
Met dagelijks nieuwe collectie is er weer een groot nieuw modebeeld ontstaan en hangt de winkel vol prachtige items voor zowel dames als heren.
Slechts een klein deel kun je vinden in onze webshop, dus wil je als eerste op de hoogte zijn? Kom dan gezellig langs!
Toch alvast even kijken? Bekijk dan hier de damesmode of hier de herenmode.
Dijkstra Mode, Feintensloane 1, Feanwâlden