Van 6 t/m 10 mei is het de week om de fysieke winkels in het zonnetje te zetten. We willen onze klanten dan ook bedanken dat ze onze stenen winkel weten te vinden en lokaal shoppen.
Producten aanraken, voelen, de beleving ervaren en het ontvangen van service en advies is wat we in de fysieke winkel kunnen aanbieden. Onder het genot van een kopje koffie of thee de nieuwste mode bewonderen klinkt toch als een feestje? We zijn dan ook ontzettend dankbaar dat je in plaats van online te shoppen ook bij ons in de winkel langs komt! We maken er een gezellige, feestelijke week van, dus laat je verrassen!
DINSDAG 6 T/M ZATERDAG 10 MEI - WEEK VAN DE STENEN WINKEL

WIN €100,- SHOPTEGOED
Ben je leuk geslaagd? Straal in je nieuwe outfit in ons foto-frame en plaats je foto op Facebook of Instagram om kans te maken op €100,- shoptegoed!
Ook hiermee besteed je aandacht aan het lokaal shoppen in de fysieke- stenen winkel. Dankjewel!
KLEURADVIES
Aafke Nynke van ‘Op dyn Moaist‘ is aanwezig om je vrijblijvend advies te geven over welke kleuren jou laten stralen. Ze geeft je bruikbare tips voor tijdens het shoppen en bovendien ontvang je een kleurenpaspoort mee naar huis! Aafke Nynke is aanwezig vanaf 14:00 uur op:
- WOENSDAG MIDDAG
- ZATERDAG MIDDAG

Damesmode, herenmode en mode voor de bruidegom. Een winkel van ruim 500 m2 met meer dan 50 modemerken en gratis parkeren voor de deur. Wie is nog niet bekend met Dijkstra Mode in Feanwâlden? Want dan hebben we goed nieuws!

BRENG IEMAND MEE – ACTIE
We willen iedereen graag verwelkomen. Breng je tijdens deze week iemand mee die nog niet eerder bij Dijkstra Mode is geweest en wordt hij/zij klant?
Dan ontvangen jullie beide €10,- shoptegoed cadeau voor je volgende aankoop!
Dus zeg het voort en nodig gezellig je schoonzus, buurman of vriendin uit om samen te komen shoppen!
WENSMUUR
Jullie reviews zijn belangrijk voor ons. Laat jij een berichtje voor ons achter dan kan het zijn dat deze flink wordt beloond!
Schrijf een wens, review of reden waardoor jij bij ons koopt op onze ‘wensmuur’ en maak daarmee kans op €50,- shoptegoed.

NIEUWE COLLECTIE TIJDENS DE WEEK VAN DE STENEN WINKEL
Uiteraard is er weer volop nieuwe collectie binnen! Met ruim 50 modemerken ontvangen we wekelijks nieuwe mode, dus laat je verrassen. De hapjes, drankjes of een lekker kopje koffie staan voor je klaar!
Met een team van 11 medewerkers met een grote passie voor mode voorzien we je graag van eerlijk advies in de nieuwste trends en mode. Kom gezellig langs om kennis te maken, we zien je graag!
Dijkstra Mode
Feintensloane 1, Feanwâlden